• Обновено
LM338K Max 3А 50W Чекор Надолу Buck Напојување DIY Комплет Дигитални Чекор Надолу Модул AC 1-25V DC 3-35V 1,2-30V За Arduino DIY колекции

LM338K Max 3А 50W Чекор Надолу Buck Напојување DIY Комплет Дигитални Чекор Надолу Модул AC 1-25V DC 3-35V 1,2-30V

DEN 210.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Излезна Моќност:
1 - 50W
Излезна Струја:
3A
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
LM338K
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/DC Конвертори
Фрекфенција:
Pls проверете опис
is_customized:
Yes
Тежина:
Pls check description
Големина:
Pls check description

Купувачи како што избираат