• Обновено
ZUCZUG Ѕид Виси Фото Рамка за Слика Дисплеј Модерна Уметност Дома Декор Свадба Декорација Фото Хартија Рамка Розова И Бела

ZUCZUG Ѕид Виси Фото Рамка за Слика Дисплеј Модерна Уметност Дома Декор Свадба Декорација Фото Хартија Рамка Розова

DEN 79.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
6 inch
Број На Модел На:
HFEP0136
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
ZUCZUG
со слика картичка:
No
Материјал:
Картон
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Модерна
Тип:
Interleaf Тип Фото Албум
Шема:
виси фото рамка
Стил:
Пастирски, Европа, Класика
Големина:
6inch
Материјал:
Хартија
Функција:
Општи Фото Албум
Пакетот Содржи:
Фото Рамки, Дрвени Клипови и Јаже
Погоден за:
Декорација, Подароци

Купувачи како што избираат