• Обновено
Разиграните Далеку Аниме Филмови Постер Свитоци Знаме Бар Кафулиња Хотел Тема Дома Декорација Банери Виси Уметност Водоотпорен Платно

Разиграните Далеку Аниме Филмови Постер Свитоци Знаме Бар Кафулиња Хотел Тема Дома Декорација Банери Виси Уметност

DEN 719.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
64X96 CM, 96X144 CM
Бренд Име:
LOSICOE
Јарболот Материјал:
Дрво
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Стил:
Виси
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Ткаенини:
Висок квалитет pongee ткаенина
Големина:
64X96 CM96X144 CM
суспензија:
четири дупки
Ткаенини:
уметноста водоотпорен платно
Јарболот Материјал:
No
Знамиња & Банери Материјал:
Високи уметнички водоотпорен платно
Име на производ:
Декоративни банери
Материјал:
Високи уметнички водоотпорен крпа,користење на напредни уметност водоотпорни ткаенини
Дали да исчезнат:
Не исчезнат
перење упатство:
Може да се мијат
Дали тоа може да се прилагоди:
Прифати обичај

Купувачи како што избираат