• Обновено
На машини за настроената поставите хексагонална завртка хардвер алатка потонат вежба малку countersunk ударна дупка дупчење дупка reaming

На машини за настроената поставите хексагонална завртка хардвер алатка потонат вежба малку countersunk ударна дупка

DEN 244.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
6-124pcs хексагонална отворање и бела
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
Материјал:
Мека Ниско Јаглероден Челик
Бренд Име:
Сексуално и репродуктивно.CONGYE

Купувачи како што избираат