• Обновено
BIGTREE мода жените пумпи 9.5 CM Тенки високи потпетици плитко посочи глави со шупливи од еден Патент кожа жените чевли

BIGTREE мода жените пумпи 9.5 CM Тенки високи потпетици плитко посочи глави со шупливи од еден Патент кожа жените

DEN 408.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
BIGTREE
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Популарната Елемент:
Плитко, шупливи надвор
Vamp Материјал:
PU
Применливи пол:
Женски
боја:
Бела, црвена, црна, сребрена, сива, тен
Пета Висина:
9.5 cm
Големина:
34.35.36.37.38.39
Пакет:
Меур торба

Купувачи како што избираат