• Обновено
Обичај природата позадина, Sea View, 3D фотографија muralsfor дневната соба спална соба во ЖИВО позадина ѕид водоотпорен винил тапет

Обичај природата позадина, Sea View, 3D фотографија muralsfor дневната соба спална соба во ЖИВО позадина ѕид водоотпорен

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
106567928
Шема:
Море Видите
Користи:
На седи соба, спална соба, софа, ТВ, ресторан, хотел, КТВ

Купувачи како што избираат