• Обновено
4.2 W 18V Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел+Крокодил Клип За напојување 12V Батерија Образование Колекции 200*130*3ММ Бесплатен Превозот

4.2 W 18V Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел+Крокодил Клип За напојување 12V Батерија Образование Колекции

DEN 396.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број на Панели:
1
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Големина:
200*130MM
Број на Клетки:
36
Max. Моќност:
4.2 W
Материјал:
Поликристални Силикон
Број На Модел На:
4.2 W 18V
Номиналниот Капацитет:
4.2 W

Купувачи како што избираат