• Обновено
Накит за мажи и жени' нараквица, ангелски пердувести нараквица, кожа, вистинска кожа легура црна сребро.

Накит за мажи и жени' нараквица, ангелски пердувести нараквица, кожа, вистинска кожа легура црна сребро.

DEN 55.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метали Тип:
Легура

Купувачи како што избираат