• Обновено
Цртан филм Симпатична Облик 6 Дупки Шејк Flute Правец на Музички Инструменти flute Zelda Керамички Flauta Шејк Instrumento за childen Играчка

Цртан филм Симпатична Облик 6 Дупки Шејк Flute Правец на Музички Инструменти flute Zelda Керамички Flauta Шејк Instrumento

DEN 211.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
розова, небото сино, портокалово, кафе, црна, зелена
Бренд Име:
SevenAngel
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тон:
C
E Механизам:
No
Број На Модел На:
0021 Шејк
Површината Материјал:
Керамички
Број на Дупки:
6 дупки
Тело Материјал:
Керамички
Клучни материјал:
Керамички
Технологија:
Рачно изработени
вокален спектар:
10 степен
Големина:
9*6 cm

Купувачи како што избираат