• Обновено
Случај За Samsung Галакси Мега 2 G7508Q G 7508Q телефон случај кожа покритие За Mega2 G750 G 750 флип случаи

Случај За Samsung Галакси Мега 2 G7508Q G 7508Q телефон случај кожа покритие За Mega2 G750 G 750 флип случаи

DEN 249.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
За Mega2 G750 G 750
Бренд Име:
Ivibrate
Големина:
6.0
Sytle:
случај маска
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Мега 2 G7508Q G 7508Q
Екранот:
назад случај маска
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За Samsung Галакси Мега 2 G7508Q G 7508Q
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Тип:
За Mega2 G750 G 750

Купувачи како што избираат