• Обновено
7 Бои Корејски Слатка Bowtie Посочи Пети Жените Пумпи Нова Мода Патент Кожа Секси Страна Cut-Испис Плитки Чевли На Високи Потпетици

7 Бои Корејски Слатка Bowtie Посочи Пети Жените Пумпи Нова Мода Патент Кожа Секси Страна Cut-Испис Плитки Чевли На

DEN 385.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
BIGTREE
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Популарната Елемент:
Bowknot, плитки, шупливи надвор
Vamp Материјал:
PU
Стил:
Хан издание
Применливи пол:
Женски
боја:
Бела, жолта, црвена, црна, сина, розова, сива
Пета Висина:
10.5 см
Големина:
34.35.36.37.38.39
Пакет:
Меур торба

Купувачи како што избираат