• Обновено
EBOYU 4.8 V 500mAh Ni-cd Батерија АА Батерија Пакет СМ 2P Приклучок за MZ 2015A РК Автомобил И Други Слични Далечински Управувач Играчки

EBOYU 4.8 V 500mAh Ni-cd Батерија АА Батерија Пакет СМ 2P Приклучок за MZ 2015A РК Автомобил И Други Слични Далечински

DEN 179.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 5pcs
Бренд Име:
ЏИН XING DA
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Литиум Батерија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
4.8 V 500mAh NI-CD
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
51*56.5*14.3mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Купувачи како што избираат