• Обновено
Bbincar ABS Хром Rearview Огледало Покрие Трим Автомобил Ретровизори Опфаќа Скратува 2 парчиња За Toyota е корола (E170) 2013 2014 2015 година

Bbincar ABS Хром Rearview Огледало Покрие Трим Автомобил Ретровизори Опфаќа Скратува 2 парчиња За Toyota е корола

DEN 467.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Bbincar
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota Е Корола (E170) 2013 2014 2015 2016 Година
Објектот Висина:
25cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
За Toyota Е Корола (E170) 2013 2014 2015 2016 Година
Име На Модел:
13651
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Купувачи како што избираат