• Обновено
Заштеда На Енергија Извор На Светлина Хотелско Лоби Таванот Светлина За Топла Продажба

Заштеда На Енергија Извор На Светлина Хотелско Лоби Таванот Светлина За Топла Продажба

DEN 16800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустери
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
Прекрасен
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
7 дена
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CE,УЛ
Заврши:
Железо
Стил:
Современа
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
110V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
LR951
боја:
мулти боја
Напон:
110V, 120V, 220V, 240V
is_customized:
Yes
Број на Светла:
3
Wattage:
3w/LED

Купувачи како што избираат