• Обновено
отворено за играње играчки за деца 30/50/100 Г Форма Змејот Летечкиот Линија Полиестер Бела Линија blk Одбор Змејот Летечкиот Додатоци Алатки

отворено за играње играчки за деца 30/50/100 Г Форма Змејот Летечкиот Линија Полиестер Бела Линија blk Одбор Змејот

DEN 72.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
двор
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Спорт:
Скејтбординг
Димензии:
30/50/100
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Број На Модел На:
YDT211
Пол:
Унисекс
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бар-кодот:
No
дизајн:
Д Форма
Тип:
Змејот Летечкиот Линија
Име:
Д Форма 100 Змејот Летечкиот Линија
боја на линија:
Бела
линија одбор боја:
Црна
Материјал:
пластични + полиестер
Вкупно Линија Lenght:
30/50/100

Купувачи како што избираат