• Обновено
Високи Перформанси Вратило Позиција Сензор 90919-05035 За Toyota, Lexus 9091905035

Високи Перформанси Вратило Позиција Сензор 90919-05035 За Toyota, Lexus 9091905035

DEN 359.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Резолуција:
100
Повторливост:
90
Тип:
Магнетна Индукција
Чувствителност:
100
Бренд Име:
ONYPEI
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
90919-05035
Hysteresis:
90
Мерен Опсег:
90
линеарна:
90
Производителот Дел Број:
90919-05035
Материјал:
Стандард
Сместување:
Camshaft
категорија:
Автомобили Сензори
Гаранција:
1 години
Автомобил Направи:
За TOYOTA, LEXUS
Големина:
Standard
Број На Модел На:
90919-05035
моќност:
Стандард
Производ Состојба:
Висок квалитет
Тип:
Вратило Позиција Сензор

Купувачи како што избираат