• Обновено
goodland E27 LED Сијалица E14 LED Светилка AC напон 220V 240V Пченка Свеќа Светилки 24 36 48 56 69 72 Led диоди Chandlier Осветлување За Дома Декорација

goodland E27 LED Сијалица E14 LED Светилка AC напон 220V 240V Пченка Свеќа Светилки 24 36 48 56 69 72 Led диоди Chandlier

DEN 49.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Wattage:
24LEDs, 36LEDs, 48LEDs, 56LEDs, 69LEDs, 72LEDs
Бренд Име:
goodland
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Просечен Живот (часот):
Над 50000
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
5%
Повод:
дневна соба
Напон:
AC220V - 240V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
SMD5730
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
База Тип:
E27
Должина:
79/95/102mm
Led количина:
24LEDs 36LEDs 48LEDs 56LEDs 69LEDs 72LEDs
LED тип:
led пченка сијалица
Warraty:
3 Години
Lumens:
300-850 Лумен
Стилот 1:
led светилка
Температура На Боја:
Топло Бела
Стил 2:
led сијалица
Стилот 3:
LED СВЕТЛА
LED Чип Модел:
SMD 5730

Купувачи како што избираат