• Обновено
JQORG 50pcs/многу 9G Краци 3,5 мм Дијаметар на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Мотоцикл Краци Директно се Повлече Еднакви Дијаметар 9K Краци

JQORG 50pcs/многу 9G Краци 3,5 мм Дијаметар на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Мотоцикл Краци Директно се Повлече

DEN 950.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JQORG
Должина (mm):
151 - 250mm
боја:
Осветлување sliver
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Структура:
директно се повлече
Натпреварот брадавиците:
дувачкиот брадавица
Дијаметар:
3.5 mm (лице мерка 3.47 mm)
Должина Прилагодите:
во 60mm-350mm спектар било должина
ПОВРШИНА:
Полирање 8-10hours
Продажба единица:
50pcs краци+брадавиците за 1 многу
Брадавица должина:
16mm
Примена:
мотоцикл

Купувачи како што избираат