• Обновено
100pcs/многу 6/8/10мм MixeColor Пластика, ABS Имитација Круг Бисери Монистра За DIY Шарени Мода Монистра Накит Додатоци

100pcs/многу 6/8/10мм MixeColor Пластика, ABS Имитација Круг Бисери Монистра За DIY Шарени Мода Монистра Накит Додатоци

DEN 34.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
f48
Материјал:
бисер
Бренд Име:
louleur
Бисер Квалитет:
ААА
Бисер Форма:
Совршено Круг
Материјал:
ABS Акрилик
Големина:
6/8/10мм
боја:
како Слика
Количина:
100pcs/многу
Стил:
моден монистра
Тип:
симулирани бисер монистра
дизајн:
шарени монистра
Функција:
симулирани бисер монистра 10мм
useage:
симулирани бисер монистра монистра за изработка на накит
Монистра Тип:
симулирани бисер монистра, 6mm

Купувачи како што избираат