• Обновено
DIY 1:1 КРИС Супер V Пушка Пиштол Хартија Модел се Соберат Рака Работа 3D Загатка Игра Детска Играчка

DIY 1:1 КРИС Супер V Пушка Пиштол Хартија Модел се Соберат Рака Работа 3D Загатка Игра Детска Играчка

DEN 431.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Возраст Опсег:
> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Скала:
1
Број На Модел На:
MPM-098
Материјал:
Хартија
Количината на Предмети во Собата:
23
Тема:
оружје

Купувачи како што избираат