• Обновено
Zelda Ocarina Of Time 12 дупка Алто C копче smoldering професионални Flute ретро фабрика директни пиколо музички инструменти

Zelda Ocarina Of Time 12 дупка Алто C копче smoldering професионални Flute ретро фабрика директни пиколо музички инструменти

DEN 694.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тон:
C
Бренд Име:
SevenAngel
Број На Модел На:
LYTD0002
Тело Материјал:
Шејк
Број на Дупки:
12
боја:
Ретро Шејк
Големина:
L19cm*W10cm*T4.5cm

Купувачи како што избираат