• Обновено
Мешани Солза Вода Капка Форма Лабава Spacer Шарм Акрилик Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Везана Декорација Додатоци

Мешани Солза Вода Капка Форма Лабава Spacer Шарм Акрилик Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Везана Декорација Додатоци

DEN 55.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
22.3x17mm 20 pieces, 24.5x23mm 10 pieces, 35x30mm 5 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BDAR0001-0003
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
50g
Надворешниот Дијаметар:
23mm
Бренд Име:
TRYTRYSEE
Објектот Форма:
дијамант
Големина:
3 Options
quanity:
Како опции
Боја Опции:
Нерамна Мешани
Тип:
G15F

Купувачи како што избираат