• Обновено
Led Чизми Во Есен И Зима Нови Момци И Девојки Цртан филм Elk Еленски Памук Во Голема Децата Деца Чевли Божиќ Снег

Led Чизми Во Есен И Зима Нови Момци И Девојки Цртан филм Elk Еленски Памук Во Голема Децата Деца Чевли Божиќ Снег

DEN 511.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Ниско-револвер
Моден Елемент:
тотем
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
2-3Y,4-6Y,7-9Y,10-12Y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Материјал на чевли:
вештачка кожа
Функција:
Носат-отпор

Купувачи како што избираат