• Обновено
Целосна Покрие Десен Волан RHD Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Chrysler 300C Гранд Војаџер Повеќето Модели

Целосна Покрие Десен Волан RHD Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Chrysler 300C Гранд Војаџер

DEN 2659.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, црна, црвена, црна, беж, Црвена, Кафеава, кафе, Беж, црна, сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Војаџер-Година:
2006,2008,2007
Објектот Ширина:
68
Chrysler Модел:
Војаџер
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Име На Модел:
213gd
Објектот Висина:
38
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.68kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
автомобил патосници за Chrysler
Објектот Должина:
138
Патосници Тип:
Мат Кожа
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
61% (содржи) -70% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта

Купувачи како што избираат