• Обновено
Црна Плус Големина Лето женска Облека Бања Gown Bathrobe Sleepwear Дама Faux Свила Nightgown Pyjamas Nightdress Mujer Pijama 025

Црна Плус Големина Лето женска Облека Бања Gown Bathrobe Sleepwear Дама Faux Свила Nightgown Pyjamas Nightdress Mujer

DEN 405.60
DEN 397.00 -2 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
QIANTANG
Сезоната:
Лето
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Faux Свила , Rayon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Материјал:
Rayon
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
CKTT
Материјал:
Faux Свила , Rayon
боја:
Црна, Црвена, Бела, Златна, Сина, Зелена, Топла Розова, Виолетова, Темноцрвена,
Големина:
One Size
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,

Купувачи како што избираат