• Обновено
Три-тон Кинеската Традиционална Hulusi Flute Cupronickel Цевка монтажни Bakelite Flauta Клуч на C/бб Случај Кларинет

Три-тон Кинеската Традиционална Hulusi Flute Cupronickel Цевка монтажни Bakelite Flauta Клуч на C/бб Случај Кларинет

DEN 695.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Светло Сива, Светло Зелена
Број На Модел На:
hulusi flute
Тон:
Bb
Тело Материјал:
bakelite
Бренд Име:
SevenAngel
Број на Копчиња:
no
Површината Материјал:
bakelite
Клучни материјал:
Тон:
бб/C

Купувачи како што избираат