• Обновено
Fullcover Десен Волан RHD Тепих Трајни Посебен Автомобил патосници За MercedesBenz E-Class AMG E-Класа G-Class AMG G-Class

Fullcover Десен Волан RHD Тепих Трајни Посебен Автомобил патосници За MercedesBenz E-Class AMG E-Класа G-Class AMG

DEN 2659.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, црна, црвена, црна, беж, Црвена, Кафеава, кафе, Беж, црна, сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
68
E200-Година:
2012,2014,2013,2015
Специјални Функции:
автомобил патосници за Мерцедес Бенц
Име На Модел:
213e00
Објектот Висина:
38
Мерцедес-Бенц Модел:
E200
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.68kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
138
Патосници Тип:
Мат Кожа
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
61% (содржи) -70% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта

Купувачи како што избираат