• Обновено
72 Цевки/set 0.5 mm 0.7 mm Машински Молив Води ПОЛУПАНСИОН,2B Office & Училиште Канцелариски трговија на Големо Автоматско Молив Евтини Висок Квалитет

72 Цевки/set 0.5 mm 0.7 mm Машински Молив Води ПОЛУПАНСИОН,2B Office & Училиште Канцелариски трговија на Големо Автоматско

DEN 422.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
05mm 2H, 05mm ПОЛУПАНСИОН, 05mm 2B, 07mm 2H, 07mm ПОЛУПАНСИОН, 07mm 2B
Бренд Име:
QSHOIC
Тело Материјал:
Пластични
Пакување:
Сет
Растворливи Или Не:
Pastille
Тип:
Механички Моливи
Доведе Цврстина:
2B ПОЛУПАНСИОН ИЛИ 2H
Употреба:
Автоматско молив core
Материјал:
Пластични
Трговија атрибут:
внатрешна трговија
жица зборуваше:
0.5 mm
Пакување метод:
72 цевки/set

Купувачи како што избираат