• Обновено
smRKE За Mazda 6 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет LHD RHD

smRKE За Mazda 6 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет LHD RHD

DEN 3119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Стил
Тип На Објект:
Матс & Теписи
6-Година:
2009,2004,2010,2013,2012,2007,2002,2008,2011,2006,2005,2003
Објектот Тежина:
2.5
Патосници Тип:
Авион-Прилагодена
Објектот Ширина:
35
Објектот Висина:
2
Име На Модел:
За Mazda 6
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
smRKE
Mazda Модел:
6
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Специјални Функции:
Теписи
Објектот Должина:
50

Купувачи како што избираат