• Обновено
100 /многу УЛ 1007 26AWG 10 Бои Електрична Жица Кабел Линија Конзервирани Бакар PCB Жица УЛ Сертификација Изолирани LED Кабел

100 /многу УЛ 1007 26AWG 10 Бои Електрична Жица Кабел Линија Конзервирани Бакар PCB Жица УЛ Сертификација Изолирани

DEN 455.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Creabelife
Број На Модел На:
26 AWG 1007
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
AWG
Примена:
Внатрешните инсталации во електрична & електрична опрема. RoHS согласност
Диригент Материјал:
конзервирани бакар
Должина:
100m
Од Дијаметар:
1.3 mm
боја:
Црна, Црвена, Жолта, Бела, Сива, Сина, Кафена, Виолетова, Портокалова

Купувачи како што избираат