• Обновено
Луксузна Полна/Кралицата Прекривки покрие поставите памук 300 тема смета влакна реактивен отпечатоци сет постелнина

Луксузна Полна/Кралицата Прекривки покрие поставите памук 300 тема смета влакна реактивен отпечатоци сет постелнина

DEN 1173.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Queen
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
тема count:
≥600TC
Број На Модел На:
shuailu
Пополнување:
Никој
Техника:
Ткаени
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома

Купувачи како што избираат