• Обновено
smRKE За BMW Серија 3 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет LHD RHD

smRKE За BMW Серија 3 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет

DEN 3119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Стил
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Бренд Име:
smRKE
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
2.5
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Специјални Функции:
Теписи
Објектот Ширина:
35
Патосници Тип:
Авион-Прилагодена
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
За BMW Серија 3
Објектот Должина:
50
Објектот Висина:
2

Купувачи како што избираат