• Обновено
YJZT 15*11.4 CM 2X Кинески Crested Guard Куче Автомобил Браник Прозорец Налепница Decal Ц1-4338

YJZT 15*11.4 CM 2X Кинески Crested Guard Куче Автомобил Браник Прозорец Налепница Decal Ц1-4338

DEN 46.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-4338
Објектот Висина:
11.4cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат