• Обновено
Нови 7.4 V 18650 Литиум Батерија пакет 1500 mAh 8.4 V Литиум Јонска Батерија Авиони Батеријата Батеријата + Бесплатен Превозот

Нови 7.4 V 18650 Литиум Батерија пакет 1500 mAh 8.4 V Литиум Јонска Батерија Авиони Батеријата Батеријата + Бесплатен

DEN 281.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
YQ БАТЕРИЈАТА ПАКЕТ
Тежина:
0.11kg
Големина:
19*37*67mm
Бренд Име:
VariCore
Тип:
Li-Ion
Напон:
7.4V
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Примена:
модел авион
Надворешното пакување:

Купувачи како што избираат