• Обновено
stenzhorn Мали Delf LUTS серија TYLTYL волшебникот уво SD BJD 1/8 кукла

stenzhorn Мали Delf LUTS серија TYLTYL волшебникот уво SD BJD 1/8 кукла

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела кожа, Белење, Розова кожата, Нормална кожа, Виолетова кожата, светло зелена, Тен
Големина:
no makeup, makeup
Тип На Објект:
Кукли
Форма:
1/8
Димензии:
1/8
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Интерактивна Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Број На Модел На:
Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Мини,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
stenzhorn
Предупредување:
не
Возраст Опсег:
> 8 години
Материјал:
Смола
Батеријата:
не

Купувачи како што избираат