• Обновено
Направи Денови Count Цитат Trackpad Decal Лаптоп Налепница за Apple Macbook Pro Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Mac Touchpad Кожата

Направи Денови Count Цитат Trackpad Decal Лаптоп Налепница за Apple Macbook Pro Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен

DEN 141.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Апликацијата Лаптоп Големина:
Air 11 инчен, Воздух 13 инчен, Про 13 инчен A1278, Про 15 инчен A1286, 12 инчен Ретината, Ретината 13 инчен, Ретината 15 инчен, Про 13 инчен A1706, Про 15 инчен A1707, Про 13 инчен A1708, Custom Size
боја:
Црна decal, Бела decal
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
CTS-18
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Coolism
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Вода-доказ/Масло-доказ/Анти-нула
Достапни Боја:
црна или бела
Материјал:
Висок Квалитет На Отстранлив Винил
Поддржани модел:
За Macbook/HP/DELL/ASUS/ACER/Други
Точка име :
Креативни Лаптоп Decal Налепница
Други поддршка:
За сите лаптоп/chromebook/површина книга

Купувачи како што избираат