• Обновено
Мажите Пламен Т Кошула Голема Мечка Оригинални Шума Маици Goku Алхемија Tshirt 2018 Нова Мода Блузи Tees Лето Памук Маица

Мажите Пламен Т Кошула Голема Мечка Оригинални Шума Маици Goku Алхемија Tshirt 2018 Нова Мода Блузи Tees Лето Памук

DEN 475.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Функција:
Природен Памук,мека
Модел:
ZEWA Мечка

Купувачи како што избираат