• Обновено
1pc 50Q Длабока дупка дупчење мелење Мелница универзална додатоци Пиштол дупчење тела Алатка мелење машина додатоци

1pc 50Q Длабока дупка дупчење мелење Мелница универзална додатоци Пиштол дупчење тела Алатка мелење машина додатоци

DEN 9240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
50Q
is_customized:
No
Тип:
Други
Важи за :
обработка на алатки
Тип:
хардвер алатки

Купувачи како што избираат