• Обновено
YOYOYU Ѕид Decal Мир љубители на Музиката Цитат Ѕид Налепници За Спалната соба Дома Декорација Додатоци Мода Модерен Дизајн и Декор SY922

YOYOYU Ѕид Decal Мир љубители на Музиката Цитат Ѕид Налепници За Спалната соба Дома Декорација Додатоци Мода Модерен

DEN 208.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
H601 Бела, Златен, H614 Сино Сина, H627 Сива, H624 Браун, H607 Оган Црвена, друга боја избор
Големина:
42x47cm, 57x63cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SY922
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
За Фрижидер,Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Купувачи како што избираат