• Обновено
Трговија на големо 19V 2.1 НА 40W AC Адаптер за Полнач Моќ За SAMSUNG AP04214-УВ СПА-830E sens630 sens640 sens650 sens670 Сосема НОВ

Трговија на големо 19V 2.1 НА 40W AC Адаптер за Полнач Моќ За SAMSUNG AP04214-УВ СПА-830E sens630 sens640 sens650

DEN 282.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
К KWOKKER
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
GT8000,8100
Излезна Струја:
2.1 A
боја:
Црна
Излез:
DC 19V 2.1 A
Warratny:
1 година
моќност:
40W

Купувачи како што избираат