• Обновено
аме на ѕвонење зелен змеј стакло cabochon купола Pendant ѓердан keyring ознака cufflink earring

аме на ѕвонење зелен змеј стакло cabochon купола Pendant ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 91.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат