• Обновено
За Рено Kadjar 2017 2018 ABS Хром Пред Светлата Светилка Покрие Трим Headlamp Опфаќа Авто Додатоци 2PCS/SET

За Рено Kadjar 2017 2018 ABS Хром Пред Светлата Светилка Покрие Трим Headlamp Опфаќа Авто Додатоци 2PCS/SET

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
25cm
Бренд Име:
canmazon
Автомобил модел:
За Рено Kadjar
Објектот Должина:
70cm
Материјал:
ABS
Модел Година:
2016-2018
Објектот Тежина:
0.8kg
Име На Модел:
115641
Специјални Функции:
Декорација&Заштита

Купувачи како што избираат