• Обновено
300pcs 14x2 14*2 15x2 15*2 16x2 16*2 17x2 17*2 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Печат О Прстен Заптивка

300pcs 14x2 14*2 15x2 15*2 16x2 16*2 17x2 17*2 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Печат

DEN 175.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
14x2, 15x2, 16x2, 17x2
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
14x2 15x2 16x2 17x2
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Купувачи како што избираат