• Обновено
Бесплатен Превозот ! 20V 4.5 НА 8мм*5.5 мм AC Адаптер за Лаптоп Полнач За Леново IBM Thinkpad R61 R61E T60 T61 X61 SL400 X200 T410

Бесплатен Превозот ! 20V 4.5 НА 8мм*5.5 мм AC Адаптер за Лаптоп Полнач За Леново IBM Thinkpad R61 R61E T60 T61 X61

DEN 425.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
К KWOKKER
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,За Thinkpad
Број На Модел На:
PA-1650-161 PA-1650-171 3000 C100 C200
Број На Модел На:
N100 N200
Излез:
AC 20V 4.5 НА
На текст:
100-240V 50-60 Hz
Connecter големина:
8мм*5.5 мм
моќност:
90W
Е Прилагодена:
Yes
Име:
KWOK

Купувачи како што избираат