• Обновено
4.5 Водоотпорен Морски Мерач Радио FM AM Аудио на Bluetooth Stereo+4 Тешка Должност Водоотпорен Морски Кутија Звучници +FM AM Антена

4.5 Водоотпорен Морски Мерач Радио FM AM Аудио на Bluetooth Stereo+4 Тешка Должност Водоотпорен Морски Кутија Звучници

DEN 3743.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
MP3,Bluetooth
Радио Одговор Пропусен Опсег:
Во европа и Америка Фреквенција е применливо
OSD Language:
Англиски
Компјутерската Меморија Големина:
Никој
Бренд Име:
MarineMaxx
Резолуција:
Висока Дефиниција Displayer
Објектот Големина:
105mm
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Тежина:
3kg
Големина На Дисплеј:
2.5
Од Моќ:
4X40W
Име На Модел:
Ж-100G-261B-47W
Материјал Тип:
Фрлија Алуминиумски
Автомобил Производител:
Заменлив
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат