• Обновено
Кристал Монтира на Таванот Светлина Влегува Дома Decors Кристално Јасно Таванот Светлина GU10 Сијалица Хотел Скалило Ресторан Светлина Светилка Сјај

Кристал Монтира на Таванот Светлина Влегува Дома Decors Кристално Јасно Таванот Светлина GU10 Сијалица Хотел Скалило

DEN 16142.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
D600 H1800mm L9, D600 H2300mm L9, D800 H2800mm L15
Број на Светла:
Добар K9 Кристал, Заеднички Кристално
Тип На Објект:
Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Дома декорација
Број На Модел На:
MD2201
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
База Тип:
GU10
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Стил:
Современа
Бренд Име:
MEELIGHTING
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Објектот:
Луксузна Кристал Лустерот Светлина
Материјал:
Стакло, Метал, Од Не ' Рѓосувачки Челик.
боја:
Јасно
lampholder:
GU10
Големина:
different size optional
Напон:
110V--220V
Примена:
Дома, Вила, Хотел, Трговски Центар, Ресторан, Бар, Клуб, кафе
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат