• Обновено
Medaka Кутија Cosplay Misogi Kumagawa Костим Училиште Момче Униформа H008

Medaka Кутија Cosplay Misogi Kumagawa Костим Училиште Момче Униформа H008

DEN 1566.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140703439
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
medaka кутија
Компоненти:
Како photoes
боја:
како Слика
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат