• Обновено
Uxcell Id 8мм Црна Пластична Жица Loom Цевки Згрчена Цевка 32.8 Ft . | 10m | 11m | 1m | 20 милиони | 3.2 m | 8m

Uxcell Id 8мм Црна Пластична Жица Loom Цевки Згрчена Цевка 32.8 Ft . | 10m | 11m | 1m | 20 милиони | 3.2 m | 8m

DEN 43.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Спирала За Завиткување
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
UXCELL

Купувачи како што избираат