• Обновено
6pcs 43.7x3.55 43.7*3.55 45x3.55 45*3.55 46.2x3.55 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка

6pcs 43.7x3.55 43.7*3.55 45x3.55 45*3.55 46.2x3.55 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат О

DEN 155.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
43.7x3.55 45x3.55 46.2x3.55
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Купувачи како што избираат