• Обновено
памук цртан филм боја патка црвено цик-цак големи точки twill крпа DIY за постелнина перници дома декор рачно производство комбинација ткаенина

памук цртан филм боја патка црвено цик-цак големи точки twill крпа DIY за постелнина перници дома декор рачно

DEN 163.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
50x160cm, 100x160cm, 150x160cm, 200x160cm, 250x160cm
Бренд Име:
Љубов Daisies
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
160cm
Стил:
Twill
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип:
100% памук twill ткаенина
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Никој
Печатење:
боја на патка, црвена цик-цак, црвени точки
Големина:
ве молиме изберете големина и опција ако сакате повеќе, да се пополни во количина
се водат:
Никој
Употреба:
детска постелнина,перници,перница,tablecloth,дома декор,рачно производство,фустан,итн.
Предиво:
40-ти години
Направен во :
Nantong,кина
Опција:
Цртан филм,Б1 цик-цак,Б2 точки за избор на

Купувачи како што избираат